Ümraniye Tel : 0216 573 58 68

Tel : 0216 573 58 68

Tel : 0543 544 58 68

Ihlamurkuyu Evden Eve Nakliyat

Ev ve iş yeri taşıma birçok insanın zorlandığı, problemler yaşadığı ve çalıştığı firma ile memnuniyetsiz ayrıldığı zorlu bir süreç olarak bilinmektedir. Oysaki Ihlamurkuyu evden eve nakliyat firması %100 müşteri memnuniyeti hedefi ile çalışmaktadır.

 

Bu doğrultuda tüm nakliye işlemleri güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Mobilya, beyaz eşya gibi ev eşyalarınız yerinde ambalajlanır, herhangi bir çizik ya da zedelenmeye karşı tüm tedbirler alınarak taşınır.
Ihlamurkuyu evden eve taşıma güvencesi ile sigortalanan tüm malzemeler istenmeyen her türlü duruma karşı güvence altına alınır. Türkiye’nin hangi şehrine giderseniz gidin, taşınmak artık bir problem değil.

 

Tüm Ihlamurkuyu nakliye şirketleri arasında lider olan firma; son model araçları ve profesyonel çalışanları ile taşınma işini angarya olmaktan çıkarır. Siz kahvenizi yudumlayıp yeni yerinize alışmaya çalışırken ekip montaj dahil her türlü destek ile gerekeni yapar. Üstelik diğer Ümraniye nakliyat firmaları aksine çok uygun fiyatlarla, bütçenizi de zorlamaz.

Top