Ümraniye Tel : 0216 573 58 68

Tel : 0216 573 58 68

Tel : 0543 544 58 68

İstanbul Evden Eve Nakliyat

Nakliyat işlerinizde zaman ve ekonomik sebepler belirleyici olmaktadır. Daha ekonomik olacağını düşündüğünüz eski usul taşıma yöntemleri yorucu ve zaman alıcı olmaktadır. Kamyon ayarlamanız gerekecek, taşıyacak personel ayarlamanız gerekecek, bazı eşyaların rahat taşınması için ekstra malzemeler ve de koruyucu malzemeler bulmanız gerekecektir. Bütün bunlarla uğraşmak zaman kaybı ve maliyet anlamına gelmektedir. Oysa Evden Eve Nakliyat firması ile çalışmanız daha ekonomik ve eşyalarınız için daha güvenli bir yöntem olacaktır. Firmamız eşyalarınızı güvenli bir şekilde yeni yerine nakil etmektedir.

Eşyalarınız firmamız tarafından olası olumsuzluklara karşı sigortalanmaktadır. Eşyalarınızın güvenli olarak taşınması firmamızın önceliklerinden birisidir. Taşınmasını istediğiniz eşyalarınız için ücretsiz ekspertiz hizmeti sunmaktayız. Eşyalarınızın cins ve miktarı belirlenerek bu kapsamda nakliye aracı, personel ve malzeme miktarı belirlenmekte, ayrıca sigorta işlemleri ekspertiz sonucuna göre yapılmaktadır. Nakliye için belirlenen randevu tarihine uygun zamanda İstanbul Evden Eve Nakliyat ekiplerimiz taşınma işlemi için gerekli donanımı ile belirtilen adreste hazır bulunur. Zaman ve güvenlik önemli olduğundan asansörlü taşıma işlemi gerçekleştirmekteyiz. Bu sayede eşyalarınız kısa sürede ve merdiven boşluğunda çarpma ve hasarlara neden olmadan taşınmaktadır. Nakliye aracına indirilmeden önce tüm eşyalarınız baloncuklu poşet kullanılarak paketlenir. Mobilya ustalarımız tarafından gardırop, vitrin, yatak ve masa gibi eşyalarınız sökülerek parçaları paketlenir. Bu eşyalar yeni yerinde tekrar kurularak kullanıma hazır hale getirilir. Beyaz eşyalarınızın elektrik ve su bağlantıları kesilir ve aynı şekilde paketleme işlemi yapılır. Eşyalarınız şehir içi veya Şehirler Arası Nakliyat işlemi için hazır hale getirilirdik ten sonra asansör sitemi ile özel nakliye araçlarımıza düzgün bir şekilde istiflenir.

İstanbul Evden Eve Nakliye

Eşyalar Evden Eve Taşıma işlemi sırasında mutlaka ufak tefek zaralar görmektedir. Firmamız eşyalarınızın zarar görmemesi için tüm önlemleri almakta ve hassas bir nakliye işlemi gerçekleştirerek müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. Piyano ve para kasası gibi özle eşyalarınız için özel taşıma teknikleri kullanmaktayız. Ayrıca İstanbul Nakliyat olarak ofis ve büro taşımacılığı, fuar taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı ve depolama hizmeti sunarak müşterilerimizin tüm nakliye işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Top