Ümraniye Tel : 0216 573 58 68

Tel : 0216 573 58 68

Tel : 0543 544 58 68

Topağacı Evden Eve Nakliyat

Zahmetsiz bir şekilde taşınabilmenin de mümkün olduğunu gösteren firmamız Topağacı evden eve nakliyat hizmetinde kusursuz bir işleyişe sahiptir. Geniş araç filosu ile hizmet vermekte olan firmamızın tecrübeli kişiler ile çalışması bu durum üzerinde önemli bir etkiye sahiptir. Yapılacak işlem sırasına göre oluşturulan plan nakliyede hayati öneme sahiptir.

 

Bununla birlikte  Topağacı evden eve taşımaşlemi içinde birçok hususta barınmaktadır. Eşyaların düzgün bir şekilde paketlenmesi taşımanın çok daha güvenilir, rahat ve sorunsuz olmasını sağlamaktadır. Bunun için her türlü eşyanın paketlemesini ekibimiz gerçekleştirmektedir. Çok küçük boyutlarda olan eşyalar küçük koliye konulmaktadır. Cam, seramik gibi eşyalar ise streç film ve ambalaj ile sarılmaktadır.

 

Bununla birlikte daha geniş bir şekilde paketlemesinin yapılmasından dolayı zarar görmesi de söz konusu değildir. Topağacı nakliye şirketleri arasında önemli bir sırada bulunan firmamız eşyaların sigortalanmasını sağladığı gibi çeşitli teknolojik imkanlarda sunmaktadır. Topağacı nakliyat firmaları tarafından yapılması pek mümkün olmayan ekspertiz işlemleri de bulunmaktadır. Ümraniye evden eve nakliyat taşınmanın adresi…

Top