Ümraniye Tel : 0216 573 58 68

Tel : 0216 573 58 68

Tel : 0543 544 58 68

Ümraniye Fuar Taşıma

Seminer etkinlikleriniz, kongre programlarınız ve fuar tanıtımlarınız için fuar taşımacılığı hizmetlerimizle sizlerleyiz. Tamamen güvenlik ve sonuç odaklı hizmet sunan taşımacılık firmamızda, malların tamamı ilk teslim anından, ulaşma yerine bırakılana kadar sigortalıdır. Ayrıca taşımacılık hizmetinde kullanılan araçlarımızın da sigortalı olduğunu ekleyelim. Modern ve çeşitli kapasitelerde araç filomuzla sizlerleyiz.

Eşyaların sayısına, özelliklerine ve türüne göre araçlarımızı belirlemekteyiz. Hem şehir içi, hem de şehirler arası fuar takvimleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.  Fuar malzemesi taşımacılığı konusunda, diğer taşımacılık hizmetlerimizde olduğu gibi, internet sitemiz üzerinden veya devamlı hizmet sunan çağrı merkezimizden yararlanabilirsiniz.

Donanımlı personelimizle, özenli çalışmamızla sizlere hizmete hazırız. Eşyalarınızın sayısı ve taşımacılık yapılacak mesafeye göre fiyat tekliflerimizi de alabilirsiniz. Firmamızın piyasa göre son derece uygun rakamları verdiğini göreceksiniz. Gerçekten her zaman hem müşterilerimizin eşyalarının güvenliğini, hem de bütçesini düşünmekteyiz. En kaliteli hizmeti, en uygun fiyata vermeyi amaçlayan bir firmayız. Bunun yanında, modern teknikleri ve malzemeleri firmamızda kullanmaya özen gösteriyoruz. Dünya standartlarını takip ediyoruz.

İstanbul Fuar Taşıma

Fuar taşımacılığı hizmetlerimizde de bu ilkemizden ödün vermiyoruz. Eşyalarının öncelikle özelliklerine göre belirlenmesi, uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Eşyalarınızın gıda ürünü olması durumunda ayrı, mobilya veya tekstil ürünleri gibi malzemeler için ayrı paketleme sistemi uygulanmaktadır. Araçlarımız da farklı seçilmektedir. Ürünlerin ambalajlanmasında kesinlikle hasar görmeyecekleri şekilde malzeme kullanılmaktadır. Kırılacak eşyalarınızın da özenle taşınacağından emin olabilirsiniz. Sigortalı ve garantili taşımacılık firmamızın işidir.

Firmamızla, çağrı merkezimiz üzerinden, internet sitemizden iletişime geçebilirsiniz. Fuar malzemesi taşımaişlemlerimizde, diğer nakliyat çalışmalarımızda olduğu gibi, fiyat teklifi de sunmaktayız.

Tags: , , , ,

Related posts

Ofis Taşıma

Nakliye işlemleri arasında ofis taşıma en hızlı ve maddi ödemesi en yüklü olan işlemdir....
Top